Celoskleněné dveře a stěny do Vašeho interiéru.
Skleněný obklad ke kuchyňské lince přímo od výrobce.

Výroba a montáž tvrzených skleněných obkladů PS Glass pro Vaši kuchyňskou linku.
Celoskleněné dveře, sprchové kouty a dělící stěny včetně kování.
Zasklívání balkonů rámovými i bezrámovými certifikovanými systémy.


Sklenářství Legát

Firma Legát - umělecké sklenářství, vychází z rodinné tradice a zkušeností p. Legáta, který vitrážní a sklenářské práce prováděl již za první republiky.


Pracoval tehdy u přední pražské vitrážní firmy Staněk a Šebek - Ateliér pro malbu na skle a vitráže. V roce 1990 bylo znovu započato s výrobou vitráží. Naše firma provedla od roku 1990 kompletní opravy vitráží na zhruba padesáti kostelích a ostatních církevních objektech. Současně jsme prováděli výrobu nových vitráží pro obecní budovy, banky a privátní objekty.

V novodobé historii firmy působí již třetí generace více jak 20 let a bohaté zkušenosti našeho týmu v oboru, jsou dostatečnou zárukou kvality a profesionality poskytovaných služeb a výrobků.

Od roku 2007 jsme začali s výrobou lakované skla pod značkou PS-Glass, a dále také s dodávkou celoskleněných dveří a příček. Zázemí mateřské firmy, bohatý sortiment a široká síť odběratelů činí z firmy, úspěšnou a stabilní firmu, která je schopna obstát v konkurenčním prostředí. Neustále rostoucí poptávka z řad projektantů, architektů, sklenářů, kuchyňských a koupelnových studií, ale i běžných zákazníků jen potvrzuje budoucnost skla jako stavebního, dekorativního a účelného materiálu.

Budeme rádi, když i Vy budete s našimi výrobky a službami spokojeni.
Sklenářství Legát


Firma Firma

Pracovní doba

Dne 19. Listopadu 2012

Pondělí - Pátek 7:00 - 11:00

Pondělí - Pátek 12:00 - 17:00
Přehled služeb

Nabízíme Vám
Kontakt

Sklenářství Legát
Tel.: +420 777 077 000
Tel: +420 377 103 940
E-mail: info@sklenarstvi-legat.cz
www: www.sklenarstvi-legat.cz
Mapa zde
Google+